Cykcykl zdjęciowy, czyli muzyczne podróże: CZĘŚĆ 13 BdK BYDGOSZCZ 2008

Cykcykl zdjęciowy, czyli muzyczne podróże CZĘŚĆ 13 BdK BYDGOSZCZ 2008

W dzisiejszym odcinku cyklu zdjęciowego cofamy się do 2008 roku i koncertu Biletów Do Kontroli w bydgoskiej Estradzie. 

W okolicach 2008 roku byłem ślepym fanatykiem BdK i takich jak ja, było znacznie więcej. Wieść o koncercie grupy w zaprzyjaźnionej Bydgoszczy i mega fajnej miejscówce, którą znaliśmy z wcześniejszych gigów, musiała mieć tylko jeden skutek. Bez zastanowienia podjęliśmy decyzję o wycieczce do województwa kujawsko-pomorskiego. A w naszej ekipie pojawiły się nawet osoby, które wcześniej nie jeździły siać pankerki po Polsce. Gorzowska ekipa ruszająca z Poznania liczyła cztery maski, a na miejscu spotkaliśmy się z kamratami z pozostałych zakątków naszego pięknego kraju. Warto zaznaczyć, że nigdy nie miałem tak zajebiście wystylizowanego irokeza, jak na tamtym koncercie. A wszystko dzięki sprawnym dłoniom Agatki: 

Na koncercie, oprócz BdK, wystąpiły formacje False Friend, November i 666 Aniołów. Koncert odbył się w przeddzień Halloween, więc nad spędem unosił się klimat żywych trupów i horror punka:

Po „misfitsowych klimatach nadszedł czas na główną „gwiazdę” wieczoru i konkretny rozpierdol pod sceną. „Alternatywną młodzież” śpiewałem z kapelą na scenie, ale niestety nikt nie uchwycił tego na zdjęciu. Niemniej, występ był szalony i jestem przekonany, że wszyscy uczestnicy wspominają go do dziś z łezką w oku:

Po występie faktycznie cała nasza ekipa przypominała żywe trupy i w większości przypadków nie był nam do tego potrzebny makijaż:

Kolejny odcinek cykcyklu zdjęciowego tym razem będzie chyba szybciej, niż po dwumiesięcznej przerwie. Trzymajcie się ciepło!