Radio Cykcyk to projekt otwarty na współpracę i wzajemną promocję. Grasz w kapeli lub solo i chcesz ją/się wypromować? Daj znać, jeśli Wasza/Twoja twórczość mnie porwie, to chętnie o niej napiszę. Jeszcze lepiej, gdy podeślesz mi egzemplarz Waszej/Twojej płyty i uzupełnisz moją kolekcję.

A może jesteś wydawcą i szukasz dodatkowych kanałów promocji? Napisz do mnie – podeślij mi płyty, a ja o nich napiszę lub nagram materiał na mój kanał Youtube.

Grabę wyciągam również w stronę pasjonatów piszących o muzyce – możemy się wzajemnie wypromować poprzez polecanie naszych kanałów swoim odbiorcom.

Polska Muzyka alternatywna

Polska Muzyka Alternatywna logo

Strona Polska Muzyka alternatywna jest platformą społecznego i artystycznego dialogu na temat polskiej sceny niezależnej. Celem strony jest niekomercyjne upowszechnianie, promowanie i rozbudzanie zamiłowania do muzyki alternatywnej. Ich motto: Wspieramy polskich artystów! idealnie trafia w sedno działań, jakie konsekwentnie realizują na stronie.

Strona prowadzona jest przez trzech frików, którzy polecając różne gatunki muzyczne – od rocka, punka, elektro przez metal a nawet rap pokazują różnorodność polskiej muzyki niezależnej, zarówno tej współczesnej, jak i tej starszej. Do swojego świata zapraszają ludzi z zewnątrz. Są otwarci i współpracują z młodymi artystami, blogerami, wytwórniami udostępniając na swoich łamach przesłane przez nich treści. Jeśli chcecie pokazać światu swój potencjał, zaprezentować swój zespół, wydawnictwo muzyczne czy też wytwórnię, podzielić się informacją o wydanym singlu, płycie, recenzji, wywiadzie z muzykiem, koncercie, festiwalu czy fotorelacji, koniecznie napiszcie do redakcji strony Polska Muzyka alternatywna. Naprawdę warto pokazać się na ich stronie. Sukcesywnie przybywa tu nowych osób, które obserwują lub lubią stronę, która jest niezależna, niekomercyjna, gdzie zyskiem jest osobista satysfakcja prowadzących i społeczna korzyść odbiorców!
Działalność strony znajdziesz:
Facebook: https://www.facebook.com/PolskaMuzykaalternatywna
Instagram: https://www.instagram.com/plmuzykaalternatywna
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCbrIP5WWP2kJ4HzFJ_ACT-Q
Spotify: https://open.spotify.com/user/7uzubc78jykxslyac6zqns7hy
Społeczność: https://www.facebook.com/groups/PMalternatywna