Czołem! Gra dla Was Radio Cykcyk – najlepsze radio w mieście, a ja jestem Filip Praski. Kocham muzykę i nie raz ratowała mi dupę w najcięższych chwilach. Nie mam aspiracji, by być wyrocznią pod względem muzyki, nie chcę też bawić się w krytyka. Lubię jednak pisać o muzyce i polecać ludziom fajne dźwięki. Tak było niemal od zawsze. Właśnie stąd wzięła się idea Radia Cykcyk.

Muzyka wypełnia moje życie. Dlatego mówię o niej otwarcie i chcę pokazać Wam mój lifestyle ze świetnymi dźwiękami w tle. Jestem typem człowieka, którego nie kręcą wycieczki do egzotycznych krajów, za to maksymalnie ładuję swoje akumulatory, jadąc na przykład na letni festiwal czy na koncert ukochanej kapeli. Wtedy czuję, że żyję.

Zachęcam Was do śledzenia mojej strony oraz fan page’a na Facebooku, jak również do subskrybowania mojego kanału na Youtube i przeglądania mojego Instagrama. Bezpośrednie linki znajdziecie w zakładce „Media społecznościowe”. Zachęcam też do kontaktu i współpracy kapele oraz ludzi z branży muzycznej. Piszcie na adres: newsroom@radiocykcyk.pl

O mnie

O mnie 2