1 marca 2019 roku nakładem RHW Records ukazał się drugi pełnoprawny album PRO8L3MU zatytułowany „Widmo”, na którym znalazły się takie utwory, jak „Crash Test” czy „National Geographic”.

4 marca 2019 roku w miejscowości Great Dunmow w Wielkiej Brytanii samobójstwo popełnił Keith Flint, frontman The Prodigy.

6 marca 2020 roku nakładem RHW Records ukazał się trzeci longplay PRO8L3MU zatytułowany „Art Brut 2”. Album jest kontynuacją stylistyczną mixtape’u „Art Brut” z 2014 roku, który przyniósł grupie ogromną popularność. Oba materiały są hołdem dla polskich szlagierów przeszłości, o czym świadczą zresztą liczne sample z piosenek polskich artystów, którzy sukcesy święcili w drugiej połowie XX wieku.

11 marca 2016 roku nakładem Island Records ukazał się pierwszy, solowy album Briana Fallona z The Gaslight Anthem.

17 marca 1967 roku w Elk Grove Vilage w Stanach Zjednoczonych przyszedł na świat William Patrick „Billy” Corgan, założyciel i lider grupy The Smashing Pumpkins, która w latach ‘90 XX wieku wywołała duże zamieszanie na scenie alternatywnego rocka.

18 marca 1978 roku w Jeleniej Górze urodził się Piotr „Magik” Łuszcz, legendarny raper, który odcisnął swoje artystyczne piętno na dokonaniach Kalibra 44 i Paktofoniki.

21 marca 1995 roku nadawanie rozpoczęła telewizyjna, niemiecka stacja Viva Zwei. Była ona alternatywnym odpowiednikiem mainstreamowej Vivy.

23 marca 1998 roku nakładem B.E.A.T. Records ukazał się debiutancki album hip hopowej grupy Molesta, zatytułowany „Skandal”. Okazał się on kamieniem milowym w historii ulicznego rapu w Polsce.